Psí horoskopy :)

5. listopadu 2008 v 15:57 | Lenka |  Psí horoskopy

Pes ve znamení Vodnáře (21.1. - 19.2.)

Pes Vodnář je mezi psy něčím zvláštním. Rád se totiž odlišuje od ostatních a klade velký důraz na svou individualitu. Pes ve znamení Vodnáře se dokáže projevovat velmi svéhlavě a když nechce, je velmi obtížné ho k čemukoliv přinutit. Rád se nechává prosit, ale když cítí, že mu lidé nechávají určitou individualitu, je schopen velkých činů. Má čilou mysl, je velmi pozorný a jen tak něco mu neunikne. Je to pes aktivní a miluje novinky. Potřebuje psovoda, který se rád nechává inspirovat novinkami, takže ne vždy probíhá vše podle zajetých kolejí.
Aquarius

Pes ve znamení Ryb (20.2. - 20.3.)
Tento pes je velmi citlivý a hrají u něho velkou roli pocity. Pes ve znamení Ryb je mimořádně vnímavý a proto reaguje rychle a citlivě na nálady každého druhu ve svém okolí. Je to pes, který se dokáže zcela odpoutat od okolí a stáhnout se do svého vnitřního světa. Pak už nic neslyší a vypadá to, jako kdyby vůbec nebyl na příjmu. Tohoto psa musíme doopravdy milovat a tím mu pak jsme schopni odpustit jeho eskapády. Potřebuje velmi chápavého a citlivého majitele, který je vnitřně vyrovnaný. Pak je s ním možná i dobrá spolupráce.
Pes ve znamení Býka (21.4. - 20.5.)
Psi ve znamení Býka stojí pevně všemi čtyřmi na zemi. Tím pádem je pro ně nejdůležitější svěřenou zemi dobře zabezpečit. To jim dává jistotu a stabilitu. Tento pes má silnou potřebu plnit své úkoly spolehlivě a s pocitem povinnosti. Velký cit mají pro opatrnost, která ale může přerůst až v určitou míru nedůvěry. Pes Býk všechno rád prozkoumává, vždy chce přesně vědět, na čem vlastně je. Zároveň ale nemá rád změny a raději zůstává u toho, nač je zvyklý, co dobře zná. Tento pes potřebuje klidného a vyrovnaného psovoda, který ale dokáže ze svého psa dostat skryté schopnosti.
Taurus

Pes ve znamení Blíženců (21.5. - 21.6.)

Pes narozený ve znamení Blíženců má smysl pro rozmanitost, změny a novinky. Nic ho nezasmuší více, než když musí stále zůstávat u starých zvyků. Pes Blíženec se sice učí velmi lehce, ale rád zůstává nad věcí. V kynologické škole ho zajímají mnohem víc jiní psi než jeho vlastní výuka, zkrátka vidí život z nekomplikované a lehčí stránky. Tento pes je velmi zvědavý a silně zaměřený na vše nové. Jenže příliš často trpí nedostatkem koncentrace, protože se rychle znudí. Když nemá k dispozici žádné novinky, vždy si něco najde sám. Pes ve znamení Blíženců potřebuje tolerantního majitele se spoustou nových nápadů.
Gemini

Pes ve znamení Raka (22.6. - 22.7.)

Pes ve znamení Raka se nejraději drží zásady dva kroky vpřed a jeden vzad, protože ví o své vlastní zranitelnosti. Je to mimořádně citlivý pes a tak rád využívá ochrany druhých. Jestliže mu tuto ochranu páníček odmítne poskytnout, cítí se naprosto ztracený. Pak se může projevovat i bojácně a může být postižen i určitou náladovostí. Tímto může ztěžovat život sám sobě i druhým a proto by mohlo člověka napadnout, že jde o komplikovaného psa. Ale s odvážným a chápavým majitelem dokáže pes Rak opravdu mnoho a to i přes svou citlivou povahu.
Cancer

Pes ve znamení Lva (23.7. - 23.8.)
Pes narozený ve znamení Lva náleží veškerá úcta, protože on je král. A i když o tom nikdo jiný neví, on je o tom přesvědčen. Pes Lev je rád středem pozornosti a miluje, když se vše točí kolem něj. To není nic, oč by musel svádět boj, to mu prostě náleží. Bojového ducha ukáže až tam, kde o něco jde. Rád se vidí na straně vítězu a miluje úspěch. Stejně jak dokáže vyvinout plné nasazení, dokáže se ukazovat i jako velký flegmatik a to když ho zrovna nic nebaví. V tuto chvíli s ním nikdo nepohne. Tento pes potřebuje páníčka, který mu dokáže přenechat část své moci, aniž by ho ale nechal skákat si po hlavě.
Leo

Pes ve znamení Panny (24.8. - 23.9.)
Pes ve znamení Panny je pracovitý a vždy připravený něco podniknout. Nic pro něj není příliš mnoho a neustále hledá nové úlohy, které by mohl plnit. Když se nic nenabídne, prostě něco přivleče a tím se zabývá. To zároveň ale může zneklidňovat jeho okolí, to je jasné. Tento pes je všechno jen ne zmatkař. Miluje řád a když má ve všem jasno. Za těchto podmínek se může ukázat v tom nejlepším světle a předvést skvělé výkony. Přesnost při práci má prostě v krvi. Přitom se ale může přetěžovat a přemáhat tak svůj nervový systém. Potřebuje psovoda, který mu dá pocit pevného vedení a poskytne mu mnoho pohybu.
Virgo

Pes ve znamení Vah (24.9. - 23.10.)

Tento pes ve znamení Vah neví přesně, komu by se měl snažit vyhovět. Jestli páníčkovi a nebo sám sobě. Projevuje tak často jako nerozhodný a sám tápe, co vlastně chce. Dokáže proto ocenit, když jeho majitel vždycky ví, co se bude dít, protože pes Váhy cítí velkou potřebu se přizpůsobit člověku a žít s ním ve shodě. To ho také žene k dobrým výkonům. Tohoto psa neskutečně těší, když cítí, že si ho páníček cení. Budeme-li si od něho držet odstup, bude trpět. Miluje harmonické prostředí a dokáže být dobře vychovatelný, poslušnost u něj nebývá problém. Potřebuje páníčka, který mu dokáže poskytnou harmonický domov a vyrovnanost.
Libra

Pes ve znamení Štíra (24.10. - 22.11.)
Pes ve znamení Štíra dokáže své okolí fascinovat. Vyzařuje z něj cosi tajemného. Je to pes, který chce cítit hranice, ale zároveň reaguje na to, když mu je stanovíme. Dokáže svého majitele testovat a stavět se před nejrůznější výzvy a často v tom bývají boje o moc. Ty se nemusí odehrávat v záporném smyslu, ale pes je nechá svého majitele důkladně pocítit. Tento pes vyžaduje intenzivní vztah s člověkem a jedině tak je schopen absolutní poslušnosti. Jeho majitel mu patří a cítí-li se být v tomto směru ohrožen, dokáže reagovat žárlivě. Páníček by měl mít správný postoj k moci a vnést do jeho života hodně disciplíny.
Scorpio

Pes ve znamení Střelce (23.11. - 21.12.)
Pes Střelec je mimořádně přátelský, rozumí svému okolí a dokáže okouzlit neuvěřitelným optimismem. Rád navazuje kontakty a má radost, když se může zapojit do každodenní činnosti. Být při všem je pro něj velmi důležité. Při práci je ale spíš vybíravý, nemá totiž výrazný smyls plnit své povinnosti. Často má pocit, že se narodil pro něco vyššího. Když se ale pro něco nadchne, dokáže vyvinout ohromný elán, nesmí ho ale ohrozit žádné překážky, to pak rychle ztrácí motivaci. Pes Střelec je vždy připraven si hrát a trvá u něj déle, než-li dospěje a stane se rozumnějším. Potřebuje velkorysého majitele, který vidí život s nadhledem.
Sagittarius

Pes ve znamení Kozoroha (22.12. - 20.1.)
Pes ve znamení Kozoroha je každým coulem pes, který přišel na svět, aby tu něco dokázal. Souhlasí s páníčkem, že práce a poslušnost patří dohromady a miluje cílenou činnost. Je důležité vyzývat ho ke hrám. Má vzorový postoj k práci a lze s ním dosahovat vysokých cílů. Je to pes vytrvalý, odolný a houževnatý. Když ho lidé ignorují, dokáže si postavit hlavu a pak už s ním nejde vůbec nic. Tento pes potřebuje korektního páníčka, pro kterého je důležitá nejen práce a i hra.
Capricorn


zdroj: http://bibinka.dobrodruh.net
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama